Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. MARZEC.
  • Ostatnia zmiana 05.04.2017 przez Administrator UMB

MARZEC

• 30 marca 2017 r. -  WF – Rada Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej (opinia dot. ramowych efektów kształcenia na interdyscyplinarnych międzynarodowych studiach doktoranckich w zakresie nauk medycznych, dyscyplina biologia medyczna oraz nauk farmaceutycznych na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej dla cyklu kształcenia rozpoczynającego się w roku akademickim 2018/2019)

• 23 marca 2017 r. – Senat UMB (zatwierdzenie efektów kształcenia na międzysektorowych krajowych studiach doktoranckich na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim dla cyklu kształcenia rozpoczynającego się w roku akademickim 2018/2019, zmiana Uchwały Senatu Nr 43/2016 z 29.04.2016r. w sprawie zatwierdzenia efektów kształcenia na cykl kształcenia rozpoczynający się w roku akademickim 2016/2017 na poszczególne kierunki studiów Wydziału Lekarskiego, zmiana Uchwały Senatu nr 55/2015 z dnia 29.05.2015r. w sprawie zatwierdzenia Regulaminów potwierdzania przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku efektów uczenia się uzyskanych poza systemem studiów)