Akcja Włóczka na Ośmiorniczkę, zorganizowana przez SKN Położnych Kliniki Neonatologii w Białymstoku

30.06.2016 14:47
    Autor: Biuro Promocji i Rekrutacji

Studenckie Koło Naukowe Położnych Kliniki Neonatologii w Białymstoku organizuje akcję pod nazwą: "Włóczka na Ośmiorniczkę", w ramach międzynarodowej akcji charytatywnej "Ośmiorniczki dla wcześniaków", w której wydziergane maskotki trafiają do wcześniaków w szpitalach, wspomagając ich walkę o życie.

zdjęcie  ośmiorniczki włóczkiSKN Położnych Kliniki Neonatologii w Białymstoku od 1 października 2016r. prowadzić będzie akcję, która pozwoli zebrać niezbędną włóczkę do wykonania maskotek. Akcję objął Honorowym Patronatem Pan Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB prof. dr hab. Sławomir Jerzy Terlikowski.