Trwa rekrutacja na Podyplomowe Studium Prawa, Organizacji i Zarządzania w Ochronie Zdrowia

15.09.2016 13:33

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku wraz z Wydziałem Prawa Uniwersytetu w Białymstoku organizuje kolejną, już XIV edycję Podyplomowego Studium Prawa, Organizacji i Zarządzania w Ochronie Zdrowia.

To jedyne takie prestiżowe studia podyplomowe, firmowane przez dwie, jedne z najlepszych  państwowe uczelnie wyższe oraz instytucję naukową łączące w trakcie jednych studiów podyplomowych tematykę PRAWA, ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA.

W trakcie studiów słuchacze zdobywają kompleksową wiedzę dającą teoretyczne i praktyczne umiejętności niezbędne w nowoczesnej ochronie zdrowia.

Studia skierowane są w szczególności do osób zajmujących się szeroko rozumianą ochroną zdrowia, szczególnie polecane są lekarzom, pielęgniarkom, menadżerom służby zdrowia, pracownikom NFZ czy przedstawicielom firm farmaceutycznych oraz wszystkim, których ambicją jest doskonalenie umiejętności i poszerzenie swojej wiedzy.

Szczegóły organizacyjne znajdują się pod linkiem:

studia podyplomowe prawa