Podsumowanie projektu "Białostockie Talenty XXI wieku"

20.10.2016 09:51
    Autor: Biuro Promocji i Rekrutacji

17 października 2016r. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt "Białostockie Talenty XXI wieku", wspierający młodych, ambitnych i szczególnie uzdolnionych uczniów z białostockich szkół. Białostockie Talenty są cykliczną akcją, zainicjowaną przez Prezydenta Miasta Białegostoku oraz realizowaną przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku jest partnerem projektu, wprowadzając młodzież w tajniki wiedzy i praktyk medycznych na naszej Uczelni, poprzez organizację zajęć i wykładów oraz ciekawych spotkań z pracownikami dydaktycznymi Uczelni. Uczniowie wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez wszystkie 3 Wydziały Uczelni.

Podsumowanie projektu odbyło się w Białostockim Parku Naukowo - Technologicznym, gdzie zostały wręczone podziękowania dla władz Uniwersytetu Medycznego: Rektora oraz Dziekanów trzech Wydziałów.