Spotkanie opłatkowe środowiska akademickiego Białegostoku

14.12.2016 23:17

14 grudnia 2016 w Aula Magna Pałacu Branickich zebrali się przedstawiciele środowiska akademickiego Białegostoku na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym.

Uroczystość rozpoczął koncert kolęd oraz The Latin Jazz Mass w wykonaniu Chóru UMB, Trio jazzowego (Marcin Nagnajewicz-fortepian, Karol Sypytkowski-gitara basowa, Maciej Demski-perkusja) i Saksofonisty Kamila Skorupskiego.

Życzenia świąteczne w imieniu władz Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku złożył prof. dr hab. Marcin Moniuszko-Prorektor ds. Nauki.

Słowo Boże do zgromadzonych wygłosił Jego Eminencja Ksiądz Arcybiskup Edward Ozorowski.

W spotkaniu uczestniczyli również: Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego i Prezydent Białegostoku.

Relacja ze spotkania w Medyku Białostockim