Prof. dr hab. Jacek Nikliński w BCC

25.02.2017 08:01

Prof. dr hab. Jacek Nikliński odebrał 24 lutego 2017 r.  certyfikat potwierdzający członkostwo w Business Center Club.

To jedna z najważniejszych organizacji przedsiębiorców w Polsce.

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku od kilku lat współpracuje z BCC, zarówno tym na szczeblu krajowym jak i tym lokalnym. Wszystko po to by zbudować dobry klimat do współpracy pomiędzy naukowcami i przedsiębiorcami.

Profesor  Nikliński za wspieranie przedsiębiorców, ale też za budowanie mostów pomiędzy nimi a światem nauki, w czerwcu 2014 r. został wyróżniony przez BCC - Medalem Europejskim. Dotychczas takie medale odebrali m.in. Profesor Jerzy Buzek czy też Profesor Norman Davies.
    BCC jest organizacją, która bardzo aktywnie działa na rzecz przedsiębiorczości. Walczy o prawa przedsiębiorców, czy też lobbuje za rozwiązaniami wspierającymi rozwój gospodarczy.

fot. Business Centre Club