Posiedzenie naukowo-szkoleniowe Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej

24.03.2017 07:23

Serdecznie Państwa zapraszamy na najbliższe posiedzenie naukowo-szkoleniowe Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej poświęcone funkcji bariery epitelialnej nabłonka dolnych dróg oddechowych w zapaleniu alergicznym.

Wykład przedstawi dr Andrzej Eljaszewicz z Zakładu Medycyny Regeneracyjnej i Immunoregulacji UMB.

W związku ze zbliżającym się XVI Zjazdem PTIDiK w dniach 8-10 czerwca 2017 r. w Warszawie, istnieje konieczność przeprowadzenia zebrania sprawozdawczo-wyborczego. Obecność wszystkich członków PTIDiK jest obowiązkowa.

Serdecznie zapraszamy 29 marca 2017r. o godz. 12.30 w sali nr 1 Bloku M (VI piętro).

Z poważaniem,

prof. dr hab. Marcin Moniuszko                             prof. dr hab. Ewa Jabłońska

Przewodniczący PTIDiK                                        V-ce Przewodnicząca PTIDiK

Oddziału Białostockiego                                         Oddziału Białostockiego