Twają staże studenckie na Wydziale Farmaceutycznym

23.05.2017 19:49

Minął pierwszy miesiąc staży studenckich realizowanych na Wydziale Farmaceutycznym z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej w ramach projektu

Wysokiej jakości programy stażowe na Wydziale Farmaceutycznym z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej UMB” współfinansowanego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

W projekcie biorą udział studenci ostatnich lat studiów stacjonarnych kierunków: Farmacja (V rok), Analityka Medyczna (V rok), Kosmetologia I stopnia (III rok) i Kosmetologia II stopnia (II rok).

Staże odbywają się zarówno w kraju jak i zagranicą m.in. w aptekach, laboratoriach, salonach kosmetycznych, ośrodkach SPA, instytutach naukowych.

Studenci pozdrawiają między innymi z Londynu, Zagrzebia i bliskiego nam Białegostoku.