Wizyta blogerów z Białorusi w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku

01.08.2014 13:00

Na zaproszenie władz mista do Białegostoku przyjechała grupa 6 młodych blogerów z Białorusi. Uczestnicy wycieczki do Białegostoku prowadzą swoje blogi na największym białoruskim portalu blogowym www.bloger.by.

Celem wizyty jest pokazanie  Białegostoku jako miejsca nie tylko do robienia zakupów, lecz także jako miejsce ciekawych imprez kulturalnych, miejsce atrakcyjne pod względem turystyki a przede wszyskim ważny ośrodek akademicki.

31 lipca w Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku odbyło się spotkanie blogerów z przedstawicielami trzech największych białostockich szkół wyższych: Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu w Białymstoku oraz Politechniki Białostockiej.

Po spotkaniu blogerzy zwiedzili muzeum i Pałac Branickich.