Wyniki konkursu na Asystenta Roku 2015 oraz Najsympatyczniejszego Studenta Wydziału Nauk o Zdrowiu

21.05.2015 20:46

12 maja 2015 roku poznaliśmy wyniki konkursu na Asystena Roku 2015 na Wydziale Nauk o Zdrowiu oraz Najsympatyczniejszego Studenta tego Wydziału.

Asystentem roku została dr Marzena Wojewódzka-Żelezniakowicz z Zakładu Medycyny Ratunkowej i Katastrof. II miejsce zajęła dr Michalina Krzyżak z Zakładu Zdrowia Publicznego, a III miejsce mgr Katarzyna Kaniewska z Kliniki Rehabilitacji.

Najsympatyczniejszy student Wydziału Nauk o Zdrowiu to Natalia Wasilewska, studentka Ratownictwa Medycznego. Na drugim miejscu w konkursie uplasował się Mateusz Lech, student Ratownictwa Medycznego, a III lokatę zajęła Sandra Tworkowska z Położnictwa.

GRATULUJEMY!!!