Z RODZINĄ PO ZDROWIE - GALERIA

10.04.2017 11:28
    Autor: Samodzielna Pracownia Historii Medycyny i Farmacji

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY „Z RODZINĄ PO ZDROWIE”

7 KWIETNIA 2017 ROKU Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE ROZDANIE NAGRÓD W RAMACH KONKURSU „Z RODZINĄ PO ZDROWIE”

Organizatorami konkursu byli: Szkoła Podstawowa Nr 52 im. dr Ireny Białówny w Zespole Szkół Nr 4 w Białymstoku oraz Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Podczas spotkania wręczono 15 nagród oraz 18 wyróżnień dla uczestników konkursu z białostockich przedszkoli i szkół podstawowych. Laureaci konkursu uczestniczyli w warsztatach plastycznych na których wykonali mydełka glicerynowe. Wszyscy nagrodzeni wraz z rodzinami zwiedzali również ekspozycję z zakresu historii medycyny i farmacji, poznawali tajemnice dawnej apteki, szpital polowy, gabinet okulistyczny, gabinet stomatologiczny i rentgenowski. Nagrodzone prace można podziwiać w budynku Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, ul. Kilińskiego 1.

Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za udział!