Kierownik jednostki organizacyjnej:
dr n. med. Sławomir Lech Czaban
Opiekun Koła:
dr n. med. Urszula Kościuczuk
Przewodniczący Koła:
Maciej Rosłan, lekarski VI rok
e-mail: roslanmaciek@gmail.com
tel.: 503 788 509
Profil prac naukowych:
Prace naukowe z zakresu zastosowania środków zwiotczających w znieczuleniu ogólnym, leczenia bólu przewlekłego i nowotworowego, zastosowania ECMO w OIT, patofizjologii i immunopatologii sepsy, znaczenia rokowniczego wskaźnika BMI u pacjentów w OIT, badania ankietowe, opisy przypadków.
Praca praktyczna:
Dyżury na bloku operacyjnym i oddziale pooperacyjnym Kliniki Kardiochirurgii, zajęcia praktyczne w Centrum Symulacji Medycznej.
Lista członków:
1. Maciej Rosłan, lekarski, VI rok
2. Karolina Niedzielska, lekarski, VI rok
3. Aneta Popławska, lekarski, V rok
4. Anita Pieńkowska, lekarski, V rok
5. Aleksandra Bowtruczuk, lekarski, VI rok
6. Małgorzata Gryciuk, lekarski, VI rok
7. Ewa Miecznikowska, lekarski, V rok
8. Sebastian Grycz, lekarski, V rok
9. Izabela Białczak, lekarski, V rok
10. Anna Goryszewska-Szczęsnowicz, lekarski, V rok
11. Ewa Arasymowicz, lekarski, IV rok
12. Aleksandra Wieprzkowicz, lekarski, V rok
13. Gabriela Sarosiek, lekarski, IV rok
14. Weronika Sarosiek, lekarski, IV rok
15. Krystian Ejdys, lekarski, V rok
16. Katarzyna Anikiej, lekarski, IV rok
17. Cezary Pawlukianiec, lekarski, VI rok
18. Paulina Radziwon, lekarski, IV rok
19. Filip Czetyrbok, lekarski, V rok
20. Igor Lis, lekarski, V rok
21. Maciek Łapiński, lekarski, IV rok
22. Kacper Poręba, lekarski, V rok
23. Katarzyna Maciorowska, lekarski, IV rok
24. Zuzanna Górska, lekarski, V rok
25. Agata Wińska, lekarski, IV rok
26. Daniel Rakieć, lekarski, IV rok
27. Tomasz Książek, lekarski, IV rok
28. Krzysztof Dunaj, lekarski, V rok
29. Klaudia Bojczuk, lekarski, V rok
30. Artur Aleksiejuk, lekarski, V rok
31.Agnieszka Makarewicz, lekarski, V rok
32. Ilie Orlov, lekarski, V rok
33. Joanna Rosłan, lekarski, IV rok
34. Paula Nadlewska, lekarski, VI rok
35. Krzysztof Koryciński, lekarski, VI rok
36. Szymon Sagała, lekarski, V rok
37. Joanna Jurczak, lekarski, III rok
38. Małgorzata Wasilczuk, lekarski, IV rok
39. Hubert Żywno, lekarski, V rok
40. Paulina Mieleszko, lekarski, VI rok
41. Dominika Kapanowska, lekarski, V rok
42. Magdalena Kiluk, lekarski, III rok
43. Oliwia Grunwald, lekarski, V rok
44. Anita Chwastek, lekarski, IV rok
45. Małgorzata Kapica, lekarski, V rok
46. Michał Dawgul, lekarski, V rok
47. Paulina Śliwińska, lekarski, IV rok
48. Joanna Owczarz, lekarski, III rok
49. Kamil Chrościński, lekarski, VI rok
50. Kacper Karpiuk, lekarski, IV rok
51. Dorota Artyszuk, lekarski, VI rok
52. Patryk Bobowik, lekarski, VI rok
53. Marlena Odzeniak, lekarski, IV rok
54. Maria Radziszewska, lekarski, VI rok
55. Aleksandra Lewandowska, lekarski, IV rok
56. Michał Kuźma, lekarski, IV rok
57. Damian Misiuk lekarski, IV rok
58. Dominik Panasiewicz, pielęgniarstwo, III rok