Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe „Problemy Współczesnej Antybiotykoterapii” - 21.11.2015

11.11.2015 16:32

Sympozjum skierowane jest do studentów farmacji oraz innych kierunków medycznych, a także wszystkich pozostałych zainteresowanych tematyką antybiotykoterapii. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Sympozjum odbędzie się w ramach Europejskiego Dnia Wiedzy o Antybiotykach.

W 2015 r. głównym tematem tego wydarzenia jest propagowanie racjonalnego stosowania antybiotyków zarówno wśród społeczeństwa jak i profesjonalistów medycznych. Ponadto zostanie szczególnie mocno podkreślony problem niebezpieczeństwa samoleczenia antybiotykami. Prelegenci wybrani spośród kadry naukowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku wygłoszą wykłady, podczas których podzielą się z audytorium swoimi cennymi opiniami i uwagami. Podczas konferencji przewidziana jest Sesja Plakatowa Studenckich Prac Naukowych, w ramach której studenci mogą skorzystać z możliwości zaprezentowania swojego dorobku naukowego w zakresie nauk farmaceutycznych i biomedycznych.

Więcej informacji na stronie internetowej sympozjum

konferencja.mf.2015@gmail.com

Sympozjum o antybiotykoterapii.