Dodatkowa rekrutacja na studia doktoranckie

07.09.2016 14:18
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Uwaga dodatkowa rekrutacja na studia doktoranckie!

Przeprowadza się nabór uzupełniający na studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w ramach ustalonego limitu przyjęć na studia.

Nabór uzupełniający odbędzie się w następujących terminach:

• rejestracja elektroniczna, składanie dokumentów oraz wskazywanie obszaru zainteresowań, z którego kandydaci będą zdawać egzamin z przedmiotu kierunkowego – 30.09-04.10.2016 r.
    • składanie oświadczeń o zapewnieniu miejsca odbycia zajęć dydaktycznych przez kandydatów na opiekunów naukowych/promotorów – 30.09-04.10.2016 r.
    • egzamin z języka angielskiego – 07.10.2016 r. godz. 8:00
    • egzamin z przedmiotu kierunkowego – 10.10.2016 r.
    • ogłoszenie wyników postępowania konkursowego – 12.10.2016 r.

Dodatkowa rekrutacja na studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim oraz Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny :Laboratoryjnej odbywać się będzie na zasadach określonych w Uchwale nr 19/2016 Senatu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w sprawie warunków i trybu rekrutacji na stacjonarne studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim, Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej oraz Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na rok akademicki 2016/2017.