Akcja profilaktyczna "Znajdź mnie jeśli potrafisz ... CZERNIAK !!! - 22.11.2014

16.11.2014 21:20

!!! Znajdź mnie, jeśli potrafisz. - CZERNIAK !!!

Członkowie organizacji studenckich Innowacyjny Kosmetolog oraz Kreatywny Diagnosta Laboratoryjny Białystok mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej skierowanej przeciwko jednemu z najgroźniejszych nowotworów skóry - CZERNIAKOWI.

Podczas wizyty przy naszych stoiskach wszyscy goście będą mogli dowiedzieć się jak chronić się przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, jakie kremy wybrać, aby być bezpiecznym. Pokażemy na co należy zwrócić uwagę przy samobadaniu skóry oraz jak pod mikroskopem wyglądają tkanki objęte procesem nowotworowym.

Mimo, że za oknami jest zimno i ciemno nie zapominajmy o ochronie naszej skóry !

Galeria Alfa
    22 listopada 2014r. od 12:00 do 18:00