II edycja ogólnopolskiego Konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych

08.01.2015 15:06
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Zapraszamy do udziału w II edycji ogólnopolskiego Konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych.

Konkurs skierowany jest do farmaceutów którzy obronili prace doktorskie o charakterze aplikacyjnym w latach 2013-2014.

Zgłoszenia proszę przekazywać do dnia 20.01.2015 r. do Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej.

Zgłoszenie musi zawierać:

1. formularz zgłoszeniowy (pobierz formularz zgłoszeniowy do konkursu),
    2. kopię pracy doktorskiej wraz z jej recenzjami,
    3. streszczenie pracy doktorskiej w języku polskim i angielskim.

Spośród zgłoszonych prac na Wydziale zostaną wybrane dwie, które następnie będą przesłane do Komisji Konkursowej.

Komisja Konkursowa przyzna następujące nagrody:

1. I miejsce i Tytuł Lidera Nauk Farmaceutycznych – dla autora pracy doktorskiej, która uzyskała pierwsze miejsce w Konkursie. Nagrodą jest Grant - staż naukowy w Firmie Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. oraz nagroda finansowa dla Laureata w wysokości 15 000 zł.
    2. II miejsce w Konkursie o Tytuł Lidera Nauk Farmaceutycznych – dla autora pracy doktorskiej, która uzyskała drugie miejsce w Konkursie. Nagrodą jest nagroda finansowa dla Laureata w wysokości 10 000 zł.
    3. III miejsce w Konkursie o Tytuł Lidera Nauk Farmaceutycznych – dla autora pracy doktorskiej, która uzyskała trzecie miejsce w Konkursie. Nagrodą jest nagroda finansowa dla Laureata w wysokości 5 000 zł.
    4. Medale „Scientia nobilitat”: złoty, srebrny, brązowy dla Wydziałów Farmaceutycznych, które zgłosiły nagrodzone prace doktorskie.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w maju 2015 r. podczas Dnia Polskiej Farmacji.

Szczegółowy regulamin Konkursu jest dostępny na stronie: http://www.lidernaukfarmaceutycznych.pl