Sesja naukowo – sprawozdawcza uczestników Studiów Doktoranckich na Wydziale Farmaceutycznym

25.02.2015 10:23
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

27 lutego 2015r. o godz. 11.00 w Auli nr 2 Euroregionalnego Centrum Farmacji rozpocznie się doroczna sesja naukowo – sprawozdawczą uczestników Studiów Doktoranckich na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej UMB.

Celem sesji będzie nauka zarówno prezentowania wiedzy na określony temat, jak i wyników badań własnych Doktorantów, a także zdobywanie umiejętności zadawania pytań oraz udziału w dyskusji.

Ogólne zasady sesji naukowo – sprawozdawczej:

• doktoranci II roku – powinni przedstawić założenia i podstawy teoretyczne pracy doktorskiej, mogą również podzielić się ze słuchaczami osiągnięciami w opracowaniu metodyki badawczej lub wstępnymi wynikami badań własnych,
    • doktoranci IV roku – powinni zaprezentować wyniki badań własnych,
    • wszyscy doktoranci  powinni zadawać pytania i aktywnie uczestniczyć w dyskusji podczas sesji.

Czas przeznaczony na jednego prelegenta – 15 min., w tym maksymalnie 10min. na prezentację, a pozostały czas – na pytania i dyskusję.

Program sesji (w załączniku)

Serdecznie zapraszam do aktywnego udziału w sesji w części związanej z zadawaniem pytań i dyskusją.

dr hab. Małgorzata M. Brzóska
    Kierownik Studiów Doktoranckich