Praktyki studenckie w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim

07.08.2015 09:49

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku uczestniczy w programie praktyk studenckich.

Oferty o wolnych miejscach publikowane są na stronie interentowej www.bialystok.uw.gov.pl w zakładce Ogłoszenia/Praca w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim /Praktyki zawodowe studentów oraz na stronie oferty.praca.gov.pl.

W trakcie praktyk studenci będą mogli nabyć umiejętności poszukiwane przez pracodawców, takie jak: planowanie i organizacja pracy, komunikacja, współpraca i praca zespołowa, nastawienie na rozwój oraz umiejętności analityczne.

Szczegółowe informacje o programie praktyk można uzyskać pod numerem telefonu 85 74 39 385 oraz pod adresem mailowym: praktyki.puw@bialystok.uw.gov.pl

Pismo Dyrektora Generalnego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w sprawie praktyk.