Szkolenie dla osób odpowiedzialnych za planowanie i wykonywanie procedur i doświadczeń oraz uśmiercających zwierzęta

27.06.2016 10:02

SZKOLENIE DLA OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH ZA PLANOWANIE I WYKONYWANIE PROCEDUR I DOŚWIADCZEŃ ORAZ UŚMIERCAJĄCYCH ZWIERZĘTA

Program szkolenia jest zgodny z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO z dnia 5 maja 2015 r. w sprawie szkoleń, praktyk i staży dla osób wykonujących czynności związane z wykorzystywaniem zwierząt do celów naukowych lub edukacyjnych.

Szkolenie łączone obejmuje następujące grupy:

1. Osoby odpowiedzialne za planowanie procedur i doświadczeń oraz za ich przeprowadzanie.
    2. Osoby wykonujące procedury
    3. Osoby uśmiercające zwierzęta wykorzystywane w procedurach

Miejsce szkolenia:

Warszawa

Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Miecznikowa 1, 02-026 Warszawa, sala 103B

Termin szkolenia:

1. 4 - 8 lipca 2016

Zapisy zgłoszeń grupowych jak i osób indywidualnych proszę nadsyłać na E-mail szkolenia@pollasa.pl na karcie zgłoszeniowej

Liczba miejsc ograniczona

Koszt szkolenia (wszystkie tematy) wynosi 200 PLN i nie jest dzielony na poszczególne części (tzn. opłata nie jest podzielna w zależności od liczby tematów, jakimi jest zainteresowany uczestnik)

Cena zawiera: opłatę szkoleniową oraz wydanie certyfikatu. Certyfikaty zostaną przekazane lub przesłane do 30 dni od daty szkolenia.

Wpłaty na konto PolLASA:

Nr rachunku: 98 1940 1076 3090 8440 0002 0000

Polskie Towarzystwo Nauk o Zwierzętach Laboratoryjnych PolLASA

ul. Pawińskiego 5

Tytuł wpłaty (opis):

W przypadku wpłat grupowych: Nazwa zakładu/jednostki oraz Imię Nazwisko kierownika oraz dopisać liczbę uczestników

(Instytut Zoologii UJ, kier. dr Jan Kowalski, opłata za 30 uczestników – Warszawa lipiec)

Wpłaty indywidualne: Imię i Nazwisko oraz nazwa jednostki

(dr Jan Nowak, "Warszawa lipiec")

Informacje dodatkowe:

Organizator główny: