Zaproszenie do udziału w konkursie "Złoty Neuron"

28.03.2017 13:19
    Autor: Dziekanat Wydziału Lekarskiego

Komisja Konkursowa „Złoty Neuron” przy Komitecie Nauk Fizjologicznych i Farmakologicznych PAN po raz kolejny pragnie przyznać to wyróżnienie. Konkursem objęte będą pracę wykonane w kraju w latach 2015-2016, w dziedzinie szeroko pojętej biologii układu nerwowego, z uwzględnieniem różnych pięter organizacji układu nerwowego. Według nowego regulaminu, Autor(ka) pracy kandydującej do nagrody powinien(na):
    - być aktualnie zatrudnionym(ą) w polskiej instytucji naukowej
    - mieć w momencie przyznawania nagrody ukończone nie więcej niż 38 lat.
    - być autorem(ką) do korespondencji w nagrodzonej publikacji.
    Laureat konkursu będzie zaproszony do zaprezentowania nagrodzonej pracy w sesji plenarnej corocznej Konferencji Neurochemicznej organizowanej przez Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN w Warszawie, a nadto otrzyma dyplom i nagrodę pieniężną ufundowaną przez Wydział Nauk Medycznych PAN.

ogłoszenie konkursowe

(Regulamin konkursu jest zamieszczony na stronie internetowej Wydziału V PAN)