19.05.2017 13:07
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

W dniach 17 - 19 maja 2017 r. Dziekan Wydziału - dr hab. Wojciech Miltyk uczestniczył

w 2017 EAFP Annual Conference Multidisciplinary Learning in Pharmacy Education.

Tym samym Wydział rozpoczął współpracę z European Association of Faculties of Pharmacy w celu podniesienia jakości kształcenia na kierunku Farmacja.

Konferencja została zorganizowana na Uniwersytecie w Helsinkach, uczestniczyło w niej ok 150 przedstawicieli uczelni kształcących farmaceutów z Europy i USA.

Dziekan - dr hab. Wojciech Miltyk z prof. Lilian Azzopardi - Przewodniczącą European Association of Faculties of Pharmacy Uniwersytetu na Malcie