Zajęcia wyrównawcze dla studentów I roku

06.10.2014 09:04
    Autor: Dziekanat Wydziału Lekarskiego

Drodzy Studenci,

Zapraszamy do udziału w programie zajęć dodatkowych przeznaczonych dla studentów I roku kierunku lekarskiego (studia stacjonarne). Zajęcia rozpoczną się w listopadzie 2014 roku i będą prowadzone do końca roku akademickiego. W ramach zajęć wyrównawczych przygotowaliśmy programy nauczania, które zostaną zrealizowane w dwóch blokach: BIOLOGIA i CHEMIA. W ramach zajęć z Biologii zostaną zorganizowane zajęcia z Histologii i embriologii (Zakład Histologii i Embriologii - 60 godzin). Zajęcia będą realizowane w ciągu dwóch semestrów roku akademickiego 2014/2015. Dodatkowo przygotowaliśmy dodatkowo propozycję zajęć z Biochemii (Zakład Biochemii – 30 godzin).

Chcielibyśmy zaproponować Państwu 30 miejsc na zajęcia z Biologii oraz 30 miejsc na zajęcia z Chemii. Ten sam student będzie mógł uczestniczyć w zajęciach z obydwu bloków nauczania.

Naszą propozycję kierujemy do wszystkich studentów I roku kierunku lekarskiego studiów stacjonarnych, natomiast w przypadku zbyt dużej ilości osób zainteresowanych pierwszeństwo przypadnie studentom z niższymi wynikami z egzaminu maturalnego.

Udział w zajęciach jest bezpłatny – projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rekrutacja będzie prowadzona w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Nauczania Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim (mgr Emilia Kulesza). Więcej informacji znajdziecie Państwo pod numerem telefonu: 85 7485429 lub bezpośrednio w Dziekanacie.