Koncert charyatywny Mikołaj z Misiem pod szpitalną choinkę - 06.12.14

28.11.2014 13:25

W imieniu Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Białystok oraz Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny pt. „Mikołaj z Misiem Pod Szpitalną Choinkę”, który odbędzie się 6 grudnia (sobota) 2014 r. w Aula Magna Pałacu Branickich Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Program Koncertu !!!

Muzyka:
    • Trio Akordeonowe Bogdana Obryckiego
    • Chór Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
    • Uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Białymstoku
    • Uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Łomży

Po koncercie odbędzie się LICYTACJA wielu wartościowych przedmiotów:

• Obrazy
    • Bombki z autografami
    • Gadżety z podpisami piłkarzy Klubu Jagiellonia Białystok
    • Inne wartościowe przedmioty np.: bony i wiele innych
    • Niespodzianka dla studentów UMB

W tym roku DOCHÓD z kwest trwających od tygodnia na terenie kampusu UMB, kwest w trakcie koncertu, licytacji oraz innych darowizn zostanie przekazany na dzieciaki z Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku !

Kwesty trwają na naszej uczelni aż do samych ŚWIĄT! Nasi wolontariusze chodzą z oznaczonymi białymi puszkami po terenie całego kampusu ubrani w świąteczne atrybuty! ;)