Nabór wniosków do konkursu o stypendium Naukowej Fundacji Polpharma

28.11.2016 16:51

Konkurs jest skierowany do studentów studiów doktoranckich uczelni medycznych.

Informacje i dokumenty dostępne na stronie internetowej: http://www.polpharma.pl/fundacja/program-stypendialny/
    Wypełnione wnioski należy dostarczyć do odpowiedniego dziekanatu najpóźniej do 19 grudnia 2016r.

Informacja o programie:

W 2006 r. Fundacja Polpharma uruchomiła program stypendialny adresowany do młodych naukowców, uczestników studiów doktoranckich uczelni medycznych i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Celem programu jest promowanie i nagradzanie najzdolniejszych doktorantów.  Stypendyści wyłaniani są w drodze konkursu organizowanego przez Fundację raz na dwa lata. Nagrodą jest stypendium naukowe w wysokości 10 tys. zł. W przeprowadzonych już pięciu edycjach konkursu przyznano 37 stypendiów.

Laureaci z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku:

II edycja 2008/2009 – Magdalena Rogalska i Danuta Dudzik

III edycja 2010/2011 Anna Kozieradzka