UMB Help Desk - co, jak gdzie? Zapytaj Studenta UMB!

30.08.2018 15:58

Nowo przyjęci Studenci UMB!

Od 21 września rusza UMB HELP DESK - czyli akcja specjalna studentów UMB dla "pierwszoroczniaków".

Podczas szkoleń bibliotecznych czynne będzie stoisko informacyjne, a po szkolenu i wypożyczeniu książek studenci zabiorą Was na wycieczkę po naszym Kampusie.

Czekają na Was w godzinach 7:30-10:00 przy Sali Kolumnowej

21 września - Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

24 września - Polskie Towarzystow Studentów Stomatologii Oddział Białystok

25 września - Młoda Farmacja Białystok, Kreatywny Diagnosta Laboratoryjny i Innowacyjny Kosmetolog

26 września  i 27 września- Samorząd Studentów UMB, SCR Radiosupeł i NZS UMB

Akcję koordynuje Samorząd Studentów UMB:

UMB HELP DESK sponsoruje Bank Pekao S.A.

Posłuchaj, jaką propozycję ma dla Ciebie Bank Pekao S.A.! #bankpekao

Jeśli uczysz się lub pracujesz, masz mniej niż 26 lat, otwórz Konto Przekorzystne i odbierz  słuchawki.

Przyjdź na stoisko Banku Pekao S.A. działające na uczelni w lewym skrzydle Pałacu Branickich przy Sali Kolumnowej, ul. Kilińskiego 1 w dniach 21, 24-27 września w godz. 07:30 -10:00.

Sprawdź inne zalety Konta Przekorzystnego: https://goo.gl/mqnBSM

Pozostałe warunki i regulamin akcji dostępny na stoisku Banku.