UMB Help Desk - co, jak gdzie? Zapytaj Studenta UMB!

18.09.2017 15:58
    Autor: Administrator UMB

Nowo przyjęci Studenci UMB!

Od 22 września rusza UMB HELP DESK - czyli akcja specjalna studentów UMB dla "pierwszoroczniaków".

Podczas szkoleń bibliotecznych czynne będzie stoisko informacyjne, a po szkolenu i wypożyczeniu książek studenci zabiorą Was na wycieczkę po naszym Kampusie.

Czekają na Was w godzinach 7:30-10:00 przy Sali Kolumnowej

22 września - Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

25 września - Polskie Towarzystow Studentów Stomatologii Oddział Białystok

26 września - Młoda Farmacja Białystok, Kreatywny Diagnosta Laboratoryjny i Innowacyjny Kosmetolog

27 września - Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

28 września - Samorząd Studentów UMB

2 i 3 października stoisko będzie czynne od 7:30 do 8:45 a studentów znajdziecie w  Collegium Universum

Zapraszają: KlubCoNieCo, SCR Radiosupeł, SAFF UMB, NZS UMB

Akcję koordynuje Samorząd Studentów UMB:

UMB HELP DESK sponsoruje Bank Pekao S.A.

Posłuchaj, jaką propozycję ma dla Ciebie Bank Pekao S.A.! #INTROlifehack #bankpekao

Jeśli uczysz się lub pracujesz, masz nie mniej niż 18 lat i nie więcej niż 30 lat, otwórz rachunek Eurokonto Intro i odbierz słuchawki Pioneer.

Przyjdź na stoisko Banku Pekao S.A. działające na uczelni w lewym skrzydle Pałacu Branickich przy Sali Kolumnowej, ul. Kilińskiego 1 w dnaich 25-28 września w godz. 07:30 -10:00 oraz 2-4 października 2017 roku w Collegium Universum, ul. Mickiewicza 2 w godz. 07:30 -12:00 w Białymstoku.

Sprawdź inne zalety Eurokonta Intro: https://goo.gl/EbLm1F

Pozostałe warunki i regulamin akcji dostępny na stoisku Banku.