• Aktualności

  Nowa Poradnia Medycyny Rodzinnej dla dzieci i dorosłych w UDSK zaprasza

  18.05.2017 17:08
  Autor: Administrator UMB

   

  W związku z planowanym otwarciem od 1 czerwca 2017 roku Poradni Medycyny Rodzinnej UDSK w Białymstoku, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i składania deklaracji wyboru lekarza, pielegniarki i położnej w celu objęcia podstawową opieką zdrowotną przez Poradnię Medycyny Rodzinnej.

  Podstawową opiekę zdrowotną świadczyć będą lekarze: internista i pediatra oraz pielęgniarki i położna. Na potrzeby Poradni przygotowano 5 gabinetów na tzw. wysokim parterze, nad rejestracją do poradni specjalistycznych, w budynku od strony ul. Żelaznej.

  Poradnia opieka obejmie zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. W ramach Poradni od czerwca do Państwa dyspozycji w dni robocze od godz. 8:00 do 18:00 pozostawać będą:
  - lek. Ligia Holak- Matys - internista
  - lek. Edyta Babińska - Malec - pediatra
  - mgr Beata Godlewska - pielęgniarka
  -mgr Alicja Pasemko - pielęgniarka
  - Nina Sobiecka - położna środowiskowa

  Wszelkie formalności związane z przejściem do Poradni Medycyny Rodzinnej załatwiane będą przez UDSK w Białymstoku.

  Druki deklaracji wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej można pobrać na stronie internetowej szpitala www.udsk.pl, dostępne są również w rejestracji poradni, w oddziałach szpitala i sekretariacie Dyrektora.

  Wypełnione druki deklaracji można składać do końca maja w sekretariacie w budynku administracji szpitala przy ul. Waszyngtona 17 ( I piętro pok. 6102) w godz. 7.30 -15.00, a od czerwca w rejestracji Poradni Medycyny Rodzinnej UDSK w godzinach pracy poradni.

   

   

   

  Powrót