Akcja na rzecz osieroconej córeczki studenta Ratownictwa Medycznego

27.06.2017 21:07

25 maja 2017 roku w Białymstoku w akcji ratowniczej, śmierć poniosło dwóch strażaków, w tym jeden to nasz Student kierunku Ratownictwo Medyczne. Osierocił niedawno narodzone dziecko.

Fundacja Dorastaj z Nami prowadzi zbiórkę na ich rzecz. Akcja prowadzona jest wspólnie z Fundacją Pomocy PSP "Solidarni" przy wsparciu Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Liczy się każda złotówka.

Darowizny można dokonać na stronie Fundacji Dorastaj z Nami: https://dorastajznami.org/pomoz_dzieciom_strazakow_z_bialegostoku/

lub wpłacając na konto: 29 1030 1508 0000 0008 1545 4006 z dopiskiem "Białystok".

My zapraszamy  do pomocy w zbiórce  rzeczy przydatnych dla osieroconej malutkiej córeczki - szczegóły poniżej

z góry dziękuję

Prof. dr hab. Elżbieta Krajewska- Kułak