• Aktualności

  I Konferencja Edukacyjna Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników - 15-16.09.2017

  28.08.2017 18:16
  Autor: Administrator UMB

  Szanowni Państwo,


  pełniąc funkcję Vice-Przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (do niedawna Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego), mam wielką przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w I Konferencji Edukacyjnej PTGP poświęconej praktycznym aspektom różnorodnych procedur, jakie na co dzień wykonywane są w praktyce ginekologiczno-położniczej.

  Wyjątkowość i innowacyjna formuła konferencji polega na tym, iż większość wykładowców zaprezentuje krótkie nagrania video powszechnych i rzadziej wykonywanych procedur, z autorską propozycją postępowania około zabiegowego. Wraz z uczestnikami spotkania podjęte zostaną starania dokładnego opisania takich zabiegów jak: tamponada macicy, szew okrężny szyjki macicy, inseminacja, usunięcie ciąży w bliźnie, histeroskopia ambulatoryjna i wiele innych.


  Uczestnicy konferencji będą mieli unikalną okazję wspólnie przedyskutować i wpłynąć na ostateczny kształt zarysu poszczególnych zabiegów, tak aby najważniejsze z nich uzyskały odpowiednie wystandaryzowane opisy, łącznie ze zgodą na zabieg i listą kontrolną (tzw. checklistą), które będą umieszczone na stronie internetowej PTGP.

   

  Konferencja odbędzie się w dniach 15-16.09.2017 r. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.

   

  Strona www konferencji: http://90c.pl/poloznictwoiginekologia/  Serdecznie zapraszam,

   

  prof. dr hab. n. med. Piotr Laudański

  Kierownik Kliniki Perinatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

  Vice-Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników


   

  Powrót