Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2017

Autor: BTT

Konkurs Technotalent 2017

Kategoria konkursowa: Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2017

Celem konkursu jest identyfikacja i wsparcie osób, które aktywnie tworzą innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Uczestnikami kategorii konkursowej mogą być osoby w wieku od 18 do 35 lat związane z naszą uczelnią.  Konkurs na projekt badawczy realizowany w ramach naszej uczelni, jest skierowany do: studentów, absolwentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Harmonogram Konkursu Technotalent 2017:

12 wrzesień  2017 r. – 18 październik 2017 r. – Rekrutacja projektów

2 październik 2017 r. – Spotkanie finalistów dotychczasowych edycji Konkursu Technotalent z partnerami fundacji.

3 listopad 2017 r. – Obrady jury, kwalifikujące projekty do II etapu Konkursu

6 listopad 2017 r. – 17 listopad 2017 r. – Szkolenia dla Finalistów

21 listopad 2017 r. – Finał Konkursu w kategoriach Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2017.

1 grudnia 2017 r. – Gala Finałowa Konkursu

Zwycięzcy konkursu Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2017 otrzymają 5 tysięcy złotych

Fundatorem nagrody w konkursie jest Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Organizator konkursu: Fundacja Technotalenty.

Konkurs jest możliwością zaprezentowania swojego pomysłu przedsiębiorcom z regionu, którzy poszukują utalentowanych osób na miejsca stażu, praktyk, czy pracy w swoich firmach. Więcej informacji o konkursie oraz regulamin znajduje się na stronie internetowej: