Relacja z Centrum Symulacji Medycznych

17.09.2017 16:06

Renata Reda, dziennikarka Radia Białystok odwiedziła Centrum Symulacji Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Zajęcia w Centrum zaczną się już 2 października 2017 roku (od nowego roku akademickiego). Będą z niego korzystać studenci kierunków: lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, pielęgniarstwa, położnictwa.

Lokalizacja Centrum to ulica Szpitalna, przy Centrum Dydaktyczno-Naukowym Wydziału Nauk o Zdrowiu i Centrum Medycyny Doświadczalnej.

Centrum powstało w ramach projketu "Wdrożenie programu rozwoju Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z wykorzystaniem Centrum Symulacji Medycznej" .

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa V. Wsparcie dla obszaru zdrowia, działanie 5.3 Wysoka jakość kształcenia na kierunkach medycznych.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania relacji Radia Białystok

Relacja TVP Białystok 07.21