Posiedzenie Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej - 20.12.2017

15.12.2017 15:17
    Białostocki Oddział Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej serdecznie zaprasza na posiedzenie naukowo-szkoleniowe, poświęcone generowaniu przez neutrofile zewnątrzkomórkowych sieci neutrofilowych – NETs. Najnowsze doniesienia dotyczące tych unikalnych struktur, ich rolę w przebiegu chorób nowotworowych oraz wyniki badań własnych, dotyczących tego zagadnienia przedstawią: dr n. med. Marzena Garley – adiunkt w Zakładzie Immunologii UMB  oraz mgr Dorota Dąbrowska – doktorantka w Zakładzie Immunologii UMB. Spotkanie odbędzie się 20 grudnia 2017r. o godz. 12.30 w sali nr 1 Bloku M (VI piętro).  Serdecznie zapraszamy.
    Z poważaniem,

Przewodnicząca PTIDiK                     V-ce Przewodniczący PTIDiK