Zaproszenie na konferencję „Innowacje w Onkologii”

07.02.2018 10:44

Drogie Koleżanki i Koledzy,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego III Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Szkoleniowej „Innowacje w Onkologii” mam przyjemność zaprosić Was na ww. wydarzenie.

Konferencja została zaplanowana na 14 kwietnia 2018 roku (sobota). Miejscem obrad w Białymstoku będzie Centrum Dydaktyczno-Naukowe Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB.

Program konferencji budują trzy sesje poświęcone standardom diagnostyki i leczenia wybranych nowotworów złośliwych (uogólniony rak jelita grubego, rak jajnika oraz rak tarczycy), a także sesja Varia.

Wykład inauguracyjny wygłosi Pani Katarzyna Głowala – Podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia. Szczegółowy program znajdziecie w dołączonej do maila agendzie, na Oficjalnym Fanpage’u (link: https://www.facebook.com/InnowacjeWOnkologii/) - nie zapomnijcie dać lajka, by być na bieżąco.
    Za pośrednictwem fanpage’a znajdziecie również dedykowane konferencji wydarzenie.

Konferencja adresowana jest do szerokiego grona studentów, lekarzy stażystów oraz lekarzy w trakcie specjalizacji zainteresowanych szeroko rozumianą onkologią tj: onkologią kliniczna, chirurgią onkologiczną, radioterapią, ginekologią onkologiczną czy patomorfologią. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wszelkie pytania dotyczące konferencji prosimy kierować za pośrednictwem naszego Oficjalnego Fanpage’a lub na maila konferencji (innowacje.2018@gmail.com) .

Z koleżeńskimi pozdrowieniami,

Michał Siwik

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

PS W ciągu najbliższych tygodni odbędzie się również internetowy konkurs, w którym do zdobycia będą atrakcyjne nagrody książkowe. Szczegóły na naszym Oficjalnym Fanpage’u. Tym bardziej zachęcamy, by polajkować.