Biuro Promocji i Rekrutacji zaprasza na targi edukacyjne w Warszawie

23.02.2018 12:00

Dla UMB dalej trwa intensywny czas spotkań z uczniami szkół średnich.

W dniach 23-24.02.2018 nasza Uczelnia uczestniczy w XXIX Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2018 w Warszawie. Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy to impreza o wieloletniej tradycji, na której można precyzyjnie zaplanować ścieżkę edukacyjną, porównać oferty różnych szkół i uczelni oraz zbadać swoje predyspozycje.  Jak co roku, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku prezentuje swoją ofertę, w tym roku rozszerzoną o nowy, unikatowy w skali kraju kierunek studiów- Biostatystykę.

Nasze stoisko można odwiedzać w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w piątek i sobotę w godzinach 8-16.

Serdecznie zapraszamy!

W dniach 19-21.02.2018 uczestniczyliśmy także w XVI Prezentacjach Edukacyjno-Doradczych "Uczelnie w Powiecie". Naszą ofertę edukacyjną prezentowaliśmy w Sokółce, Bielsku Podlaskim i Hajnówce. Jak zawsze, stoisko UMB cieszyło się dużym zainteresowaniem. Ponadto UMB otrzymał nagrodę Starosty Sokólskiego za przygotowanie najciekawszego stoiska na XVI Prezentacjach Edukacyjno- Doradczych "Uczelnie w Powiecie".