Uniwersytet Zdrowego Seniora i Uniwerystet Profilaktyki Psychogeriatrycznej w finale Podlaskiej Marki

13.03.2018 15:10

Nagroda Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu, organizowany od 10 lat przez Marszałka Województwa Podlaskiego i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów.
    6 marca 2018 członkowie kapituły wybrali 21 firm, wydarzeń czy inicjatyw, które ostatecznie wezmą udział w walce o tytuł finalistów XIV edycji Nagrody Podlaskiej Marki. Uniwersytet Zdrowego Seniora oraz Uniwersytet Profilaktyki Psychogeriatrycznej- projekty Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB otrzymały nominację do finału konkursu.

Głosować na inicjatywy Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB można tutaj:

Głosowanie potrwa od 13 marca do 2 kwietnia 2018 roku. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 24 kwietnia podczas uroczystej gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Serdecznie zapraszmy do głosowania!