18 maja rusza rekrutacja na studia doktoranckie

15.05.2018 08:44

18 maja rusza rekrutacja na studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Tegoroczna oferta dotyczy aż 5 rodzaju studiów na 3 Wydziałach.

Na rok akademicki 2018/2019  można aplikować na następujące studia doktoranckie:

• Studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim
    • Studia doktoranckie w dziedzinie nauk medycznych i nauk farmaceutycznych na Wydziale Farmaceutycznym (tu rekrutacja rozpoczyna się 4 czerwca)
    • Studia doktoranckie na Wydziale Nauk o Zdrowiu
    • Międzynarodowe studia doktoranckie w dziedzinie nauk medycznych i nauk farmaceutycznych na Wydziale Farmaceutycznym (nowość)
    • Międzysektorowe studia doktoranckie (nowość)

O studiach doktoranckich pisał ostatnio Medyk Białostocki. Zapraszamy do poczytania

Wszystko o rekrutacji  Studiów doktoranckich na UMB w zakładce Rekrutacja- Studia doktoranckie

Ponadto, do 31 maja trwa rekrutacja na International Interdisciplinary PhDstudies in Biomedical Research and Biostatistics. Więcej informacji tutaj

Serdecznie zapraszamy!