Pierwszy miesiąc "Wysokiej jakości programów stażowych na Wydziale Farmaceutycznym z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej UMB"

18.05.2018 11:14

Minął pierwszy miesiąc II edycji staży studenckich realizowanych na Wydziale Farmaceutycznym z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej w ramach projektu pn. "Wysokiej jakości programy stażowe na Wydziale Farmaceutycznym z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej UMB" współfinansowanego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Biorą w nim udział studenci ostatnich lat studiów stacjonarnych kierunków: Farmacja, Analityka Medyczna, Kosmetologia I i II stopnia.

Staże odbywają się zarówno w kraju jak i zagranicą m.in. w instytutach naukowych, aptekach, laboratoriach, salonach kosmetycznych, ośrodkach SPA.

Studenci UMB odbywają staże między innymi w Warszawie, Edynburgu, Duchnowie, Mikołajkach i oczywiście w Białymstoku.