Międzynarodowe studia doktoranckie w dziedzinie nauk medycznych i nauk farmaceutycznych na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku – wyjątkową szansą na rozwój naukowy!

10.07.2018 12:16

Do 12 lipca  br. trwa nabór dla osób zainteresowanych podniesieniem swojej wiedzy merytorycznej i kompetencji naukowo-badawczych w dziedzinach nauk medycznych i nauk farmaceutycznych jednocześnie.

Międzynarodowe studia doktoranckie są wyjątkową szansą dla doktorantów. Program studiów wzbogacony będzie o intensywny kurs specjalistycznego języka angielskiego, stypendia promujące, a także trzy międzynarodowe szkoły letnie z udziałem naukowców z całej Europy. Dodatkowo doktorantom przydzielone zostaną granty badawcze, w ramach których będą oni mogli rozpocząć realizację prac naukowych, wziąć udział w krajowych i zagranicznych stażach i konferencjach. Każdy doktorant otrzyma również wsparcie przebiegu przewodu doktorskiego udzielone przez zagranicznych ko-promotorów i recenzentów.

Studia prowadzone będą we współpracy z zagranicznymi ośrodkami naukowo-badawczymi  w dziedzinie nauk medycznych i nauk farmaceutycznych.

Oferta edukacyjna Międzynarodowych studiów doktoranckich jest wyjątkowa,  gdyż dostępna jest tylko w 2018 roku i obejmuje cykl kształcenia od roku akademickiego 2018/2019 do roku akademickiego 2021/2022.

Zachęcamy do aplikowania!  Jest tylko 12 miejsc!

Szczegóły dotyczące rekrutacji dostępne są  tutaj