Mecz siatkówki Studenci-Władze rozegrany

15.11.2018 12:22

15 listopada 2018 roku, podczas IX Turnieju Sportowego UMB odbył się Mecz Władze UMB vs Studenci UMB w siatkówce.

W drużynie Studentów wystąpili: Mateusz Wojciech Grochowski (kapitan), Karolina Gładkowska, Mateusz Grochowski, Wiktoria Izdebska, Bartosz Jechanowski, Katarzyna Konończuk, Jędrzej Kownacki, Jakub Leszczyński, Alan Tkaczuk, Adrianna Zańko i Patrycja Zapolska. Zawodnicy drużyny Studentów to przedstawiciele działających prężnie na Uczelni organizacji studenckich.

Team Kadry składał się z: Adam Krętowski – Rektor (kapitan), Janusz Dzięcioł (Prorektor ds. Klinicznych), Andrzej Eljasiewicz (Zakład Medycyny Regeneracyjnej i Immunoregulacji), Adam Hołownia (kierownik Zakładu Farmakologii), Wojciech Miltyk (Dziekan Wydziału Farmaceutycznego), Marcin Moniuszko (Prorektor ds. Nauki), Anna Moniuszko-Malinowska (Prodziekan ds. Nauki Wydziłu Lekarskiego), Robert Milewski (Zakład Statystyki i Informatyki Medycznej), Sylwia Naliwajko (Zakład Bromatologii), Jolanta Tobiś (Studium Wychowania Fizycznego i Sportu).

Wygrała kadra w setach 2:1.

Po meczu towarzyskim, Władze UMB złożyły życzenia studentom z okazji Dnia Studenta. Rektor Krętowski wręczył tort, a Prorektor ds. Studenckich czek na organizację balu integracyjnego organizacji studenckich.

Krótka relacja filmowa z Meczu pod linkiem: https://www.facebook.com/MedykBialostocki/videos/2176446466007824/UzpfSTEwMDIyNjg3NjcwNDYyNjoyMDQ0MTA5NDA4OTgzMDIw/