Miś pod szpitalną choinkę - akcja studentów UMB

08.12.2018 14:20

Serdecznie zapraszmy do wzięcia udziału w akcji "Miś pod szpitalną choinkę", której organizatorami są wszystkie organizacje studenckie Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na kupno drobnych upominków dla małych pacjentów, którzy świąteczny czas będą zmuszeni spędzić w szpitalu.  Wspomóc można na kilka sposobów:

1. Już od 5 grudnia na terenie kampusu UMB będzie można spotkać  wolontariuszy zbierających pieniądze do puszek

2. 10 grudnia, w budynku Collegium Universum, odbędzie się kiermasz ciast, na którym będzie można zakupić wyroby naszych studentów i nie tylko!

3. 12.12 odbędzie się loteria fantowa, podczas której będzie można wylosować wiele wspaniałych i wartościowych rzeczy!

Serdecznie zapraszamy!