Prezentacja UMB w II LO

17.01.2019 09:31
    Autor: Biuro Promocji i Rekrutacji

16 stycznia 2019 roku odbyły się XIV Targi Edukacyjne organizowane przez II Liceum Ogólnokształcące im. ks Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku. Uniwersytet Medyczny był reprezentowany przez przedstawicieli: Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim, Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej oraz Wydział Nauk o Zdrowiu. Stoisko naszej uczelni cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Zwiedzający mieli okazję do zadawania pytań i dowiedzenia się jak to jest studiować na "medyku". Oprócz prezentacji na sali gimnastycznej była też możliwość wysłuchania wykładów które wygłosili: dr hab. Anna Moniuszko- Malinowska - Prodziekan ds. Nauki Wydziału Lekarskiego, dr hab. Ludmiła Marcinowicz - Prodziekan ds. Jakości Kształcenia i Programów Studiów Wydziału Nauk o Zdrowiu i dr hab. Michał Tomczyk - Prodziekan ds. Rozwoju Wydziału Farmaceutycznego.