Plany zakupu odczynników do 15.02.2019

KIEROWNICY JEDNOSTEK

NAUKOWO-DYDAKTYCZNYCH

UCZELNI

Dział Zaopatrzenia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zwraca się z prośbą o złożenie planów zakupów odczynników na rok 2019 i 2020.

Umowy na odczynniki będą obowiązywały w okresie 01.09.2019-31.08.2020r. Prosimy o składanie planów do dn.15.02.2019r.

Złożenie planów umożliwi szybką realizację zakupów odczynników. W przypadku niezłożenia planów w terminie zakupy będą kierowane do postępowań przetargowych. W takich przypadkach czas realizacji wydłuży się do ok. czterech miesięcy. Składane plany prosimy przesyłać na adres e-mailowy: lukasz.czega@umb.edu.pl lub jolanta.luczaj@umb.edu.pl zgodnie z tabelą.

KANCLERZ

mgr Konrad Raczkowski