mgr Karolina Nowak laureatką stypendium German Society for Immunology and International Union of Immunological Societies

01.02.2019 14:10

Jedynie troje spośród 200 młodych naukowców z różnych ośrodków międzynarodowych zostało wyróżnionych prestiżowym stypendium ufundowanym przez German Society for Immunology and International Union of Immunological Societies; wśród nagrodzonych znalazła się doktorantka Zakładu Immunologii UMB - mgr Karolina Nowak.

Stypendium obejmuje udział w 15th Spring School on Immunology, Ettal, 10th - 15th of March 2019 – konferencji poświęconej najnowszym trendom w dziedzinie immunologii. Wyróżnieni stypendyści musieli wykazać się nowatorskim podejściem w pracy naukowej, wysokim poziomem zdobytej wiedzy z zakresu immunologii oraz posiadać cechy przyszłych liderów.

Więcej informacji na temat 15th Spring School on Immunology:   https://dgfi.org/akademie-fuer-immunologie/spring-school/