• Aktualności

  Profil UMB w kolejnej globalnej wyszukiwarce informacji o studiach topuniversities.com

  20.03.2019 14:01
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

  Profil Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku pojawił sie na jednym z największych na świecie portali dla studentów https://www.topuniversities.com, prowadzonym przez przedsiębiorstwo Quacquarelli Symonds Limited (QS) z Wielkiej Brytanii.

   

  Informacje zamieszczone na profilu UMB dotyczą oferty studiów anglojęzycznych na kierunku lekarskim prowadzonych w ramach English Division.

  QS łączy absolwentów studiów wyższych oraz uczestników programów MBA z całego świata z wiodącymi szkołami biznesowymi, wydziałami studiów podyplomowych na uniwersytetach oraz pracodawcami. Przedsiębiorstwo QS zatrudnia 250 osób w 6 biurach, które mieszczą się w Londynie, Paryżu, Bukareszcie, Stuttgarcie, Mumbaju i Singapurze.

   

  W bazie portalu znajduje się 4896 uczelni wyższych, w tym 38 z Polski. Potencjalni studenci mogą wyszukać uczelnie, które ich interesują za pomocą wyszukiwarki. QS prowadzi również Światowy Ranking Uczelni Wyższych.

   

  Bezpośredni link do profilu UMB: https://www.topuniversities.com/universities/medical-university-bialystok

   

   

  To już trzecia z globalnych wyszukiwarek o ofercie edukacyjnej, w jakiej znalazł się Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Pod koniec 2018 r. profil UMB został uruchomiony na dwóch innych, znanych w skali ogólnoświatowej, wyszukiwarkach informacji o programach studiów: StudyLink i Study Portals. 

   

  Powrót