Pani prof. dr hab. Elżbieta Krajewska-Kułak otrzymała tytuł „Społecznika Roku 2018” Tygodnika „Newsweek Polska”

22.03.2019 13:00

Tytuł „Społecznika Roku 2018” Tygodnika „Newsweek Polska” otrzymali: Prezes Stowarzyszenia Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom „SPiNKa” - Krzysztof Marciniak oraz Prezes Stowarzyszenia Pro Salute, Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Nauk o Zdrowiu - prof. dr hab. Elżbieta Krajewska-Kułak.

Kapituła konkursu nagrodziła Panią Dziekan za "wszechstronną aktywność w obszarze ochrony i promocji zdrowia dzieci i osób starszych, a przede wszystkim za ogromny wkład w utworzenie Białostockiego Hospicjum dla Dzieci, Uniwersytetu Zdrowego Seniora i Uniwersytetu Zdrowego Przedszkolaka, jak również za zaangażowanie szerokiej rzeszy wolontariuszy do pomocy osobom potrzebującym.

Elżbieta Krajewska-Kułak od niemal 20 lat zaangażowana jest w pracę społeczną. Jako profesor nauk medycznych od 2000 roku była inicjatorem oraz współorganizatorem ponad 373 akcji charytatywnych i promocyjnych."

Gratulujemy.