III Medykaliowy Przejazd po Zdrowie

08.04.2019 10:01

Szanowni Państwo,

Członkowie Społeczności Akademickiej UMB

Zapraszamy wszystkich chętnych w dniu 10 maja 2019r. (piątek) na przejazd rowerowy przez centrum Białegostoku.
    Przejazd ma charakter "pokojowy" :). Pojedziemy aby promować zdrowy styl życia .... naszą społeczność i oczywiście Medykalia.

W tym roku nasz Peleton prowadzić będą studenci z English Division. W tym roku obchodzimy bowiem 15 rocznicę nauczania medycyny w języku angielskim.

Peleton przejedzie ulicami: Pałac Branickich, Legionowa, Skłodowskiej-Curie, Waszyngtona, Żelazna, Wołodyjowskiego, 11-go Listopada, Świętojańska, Mickiewicza, Kuronia, Żurawia, Wiewiórcza, Mickiewicza, Pałac Branickich.
    Mile widziane są stroje medyczne lub inne charakterystyczne dla naszej społeczności.

Zbiórka na Dziedzińcu Pałacu Branickich o godz. 10:30.
    Starujemy o godz. 11:00.
    Po powrocie z rajdu zostanie oficjalnie otwarty Festiwal Kultury Studenckiej Medykalia 2019.
    Zachęcamy wszystkie grupy społeczności akademickiej do udziału w tej imprezie.

Przypominamy o zabraniu ze sobą roweru i dobrego humoru !!!

REGULAMIN PRZEJAZDU