Dr Ilona Zaręba otrzymała II nagrodę w konkursie Lider Nauk Farmaceutycznych. Wydział uhonorowano medalem Scientia Nobilitat

15.05.2019 14:19
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

14 maja 2019 r., podczas obchodów XVIII Dnia Polskiej Farmacji nagrodzono laureatów VI edycji Konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych.

Miło nam poinformować, że dr n. farm. Ilona Zaręba (z Zakładu Chemii Leków) zajęła II miejsce,

jednocześnie Wydział został uhonorowany srebrnym medalem Scientia Nobilitat.

Tytuł nagrodzonej pracy doktorskiej to: „Wpływ dostępności proliny na proces POX-zależnej apoptozy/autofagii w komórkach raka piersi MCF-7”.

Promotorem pracy był prof. dr hab. Jerzy Pałka.

Medal Scientia Nobilitat przyznawany jest Kadrze Wydziału w uznaniu wybitnych efektów kształcenia.

Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia pochodzą z profilu Facebookowego Gazety Farmaceutycznej oraz ze strony: http://www.lidernaukfarmaceutycznych.pl/