Zaproszenie na uroczystości patronalne z okazji Dnia św. Łukasza - patrona Służby Zdrowia

15.10.2019 12:44

Z okazji dnia św. Łukasza (piątek 18.10), patrona Służby Zdrowia, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich pracowników świata medycznego oraz studentów zawodów medycznych na uroczystości patronalne.

Program uroczystości rozpocznie część konferencyjna o godz. 16.30 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym przy ul. Kościelnej 1a w Białymstoku.

W jej ramach proponujemy dwa wykłady: ks. dr Marka Kowalczuka nt. "Znaczenie słowa życie w Biblii" i dr n. med. Elżbiety Solarz nt. "Służba życiu - dziesięciolecie Białostockiego Hospicjum dla Dzieci".

O godz 18.00 w Bazylice Archikatedralnej zostanie odprawiona Msza św. w intencji pracowników Służby Zdrowia.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania.

Duszpasterstwo Służby Zdrowia