X Turniej Sportowy UMB zakończył się rozgrywakmi w siatkówce

21.11.2019 21:35

W X Turnieju Sportowym UMB w 3 konkurencjach wystartowało 31 drużyn. To największa jak dotychczas frekwencja.

Dziękujemy serdecznie za wspólną rywalizację, sportową duszę i mnóstwo poczucia humoru.

Dzisiejszymi Zwycięzcami w siatkówce są:

I miejsce Speedy Gonzales Team, kapitan Dawid Kopciewski
    II miejsce Grzbiety, kapitan Bartłomiej Olender
    III miejsce Kadra UMB, kapitan Robert Milewski. To drużyna która jest z nami od 10 lat.
    IV miejsce KaLeki, kapitan Tomasz Januszko.

Turniej zorganizowali: Samorząd Studentów UMB, KU AZS UMwB i Biuro Promocji i Rekrutacji UMB.

Szczególne podziękowania Mateuszowi Bargielskiemu, Adamowi Malesińskiemu, Tomkowi Kwarcianemu, Bartoszowi Jechanowskiemu, Michałowi Głowackiemu, Kubie Zimnochowi, Tomaszowi Kujawie, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UMB, Jolancie Tobiś, studentom Ratownictwa Medycznego -ich wsparcie było momentami kluczowe.