Przedłużona rekrutacja na zajęcia dla studentów kierunku lekarskiego

11.12.2019 13:50

Zapraszamy studentów II i III roku kierunku Lekarskiego do udziału w eksperckich zajęciach pn. „Czy w naszych organizmach możemy jeszcze znaleźć komórki macierzyste podobne do zarodkowych komórek macierzystych?” prowadzonych przez światowej renomy Profesora Mariusza Ratajczaka z James Graham Brown Cancer Center, University of Louisville.

Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Termin: 16 grudnia 2019 r.

Wykład: 8:30-10:00

Seminarium: 10:15-11:45

Miejsce: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Sala Kolumnowa (Lewe Skrzydło Pałacu Branickich)

O zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń oraz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Wypełniony formularz rekrutacyjny należy dostarczyć osobiście do Działu Projektów Pomocowych do pokoju nr 222 do 13 grudnia w godzinach 09:00-12:00, osoba do kontaktu: Karolina Cylwik, tel: 85 686-51-77, e-mail: karolina.cylwik@umb.edu.pl).

Szczegóły:      https://www.umb.edu.pl/przedluzona-rekrutacja-wykladowcy