Dr Anna Michalska-Falkowska laureatem programu "Shesnnovation Academy"

07.12.2019 15:15

Dr Anna Michalska-Falkowska weźmie udział w programie "Shesnnovation Academy", organizowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Program ten jest ukierunkowany na rozwój umiejętności biznesowych i miękkich w oparciu o bezpośrednie spotkania z doświadczonymi Mentorkami. Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 grudnia w Centralnym Domu Technologii na ul. Kruczej w Warszawie. Mentorem dr Michalskiej-Falkowskiej będzie Pani Grażyna Piotrowska-Oliwa.

Informacje o programie "Shesnnovation Academy"

Anna Michalska-Falkowska, dr n. med., farmaceutka, koordynator pracy Biobanku Onkologicznego UMB, pracownik Zakładu Klinicznej Biologii Molekularnej. Odpowiedzialna za przebieg współpracy pomiędzy Biobankiem UMB a firmą Indivumed GmbH. Uczestniczka programu Transformation.doc, w ramach którego ukończyła kurs na University of Alberta w Edmonton w Kanadzie, stypendystka programu SKILLS Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.